News

Ste pripravení na test TOEFL®? Zapíšte sa ešte dnes na bezplatný prípravný kurz TOEFL MOOC, ktorý začne 7. septembra

Pripojte sa ku skoro 200 000 študentom, ktorí sa zapísali na prvý prípravný kurz „Príprava na test TOEFL®: Sprievodca skúškou” TOEFL®

PRINCETON, New Jersey, 25. júla 2016 /PRNewswire/ — Štúdium na zahraničnej univerzite v angličtine prináša obrovské príležitosti pre budúci úspech a cestička k tomuto úspechu začína skúškou TOEFL®. Tvorcovia testu usporiadali šesťtýždňový masívny online otvorený kurz (MOOC) s cieľom pomôcť študentom podstupujúcim túto skúšku s jazykovou prípravou a vysvetliť podstatu a priebeh testu TOEFL.

Od dnešného dňa sa môžete zapísať do druhého kola prípravného kurzu MOOC – „Príprava na test TOEFL®: Sprievodca skúškou” TOEFL® a to prostredníctvom edX, neziskovej online náučnej platformy, ktorá vznikla z iniciatívy Harvardu a Massachusettského technologického inštitútu. Kurz začne na celom svete 7. septembra 2016 všeobecnými informáciami o teste. Nasledujúce štyri týždne budú zamerané vždy na jednu zo štyroch testovaných zručností — čítanie,  počúvanie, hovorený a písomný prejav — a nakoniec v šiestom týždni budú podané informácie o testovacom dni a iné dobré rady.

V priebehu prvého úspešného kola prípravy sa účastníci z viac ako 200 krajín pripojili k platforme a mali možnosť získavať vedomosti a precvičovať si zručnosti z angličtiny potrebné pri štúdiu v angličtine priamo s odborníkmi, ktorí vytvorili test TOEFL. Môžete očakávať podobné prostredie spolupráce ako aj zmes prednášok, videí a príkladov otázok z minulých testov doplnených o vysvetlenia správnych odpovedí. Počas prednášok o hovorenom a písomnom prejave si lektori testu vyberú niekoľko odpovedí, ku ktorým poskytnú spätnú väzbu a hodnotenie.

Kurz vám poskytne lepší prehľad o jednotlivých častiach testu, ako aj výborné rady na prípravu na test. Zistíte tiež ako sa zaregistrovať a budete mať príležitosť stretnúť sa a vymeniť si informácie so študentmi na celom svete prostredníctvom diskusných panelov. Môžete si vytvoriť študijné skupinky a zdieľať svoje rady o štúdiu angličtiny a príprave za zahraničné štúdium. Kurz je vytvorený ako globálna školská trieda, v ktorej môžete vstupovať do interakcií, keď to vám vyhovuje.

Týždenne budete kurzu MOOC venovať najviac dve hodiny. Aj keď je kurz zdarma, budete sa môcť zapísať na platený certifikát, ktorý predstavuje uznanie vedomostí a zručností získaných v priebehu kurzu MOOC

Kurzu sa môžete zúčastniť pomocou internetového pripojenia na väčšine počítačov. Ak chcete získať čo najlepšie výsledky na teste TOEFL, navštívte https://www.edx.org/course/toeflr-test-preparation-insiders-guide-etsx-toeflx a zaregistrujte sa už dnes

O teste TOEFL ®
TOEFL® test akademickej angličtiny je celosvetovo najuznávanejší test zručností z anglického jazyka, ktorý akceptuje viac ako 9 000 inštitúciami vo viac ako 130 krajinách. Do dnešného dňa TOEFL test absolvovalo viac ako 30 miliónov študentov. Viac informácií o teste TOEFL, vrátane registrácie, študijných tipov a vzorových otázok, nájdete v rámci TOEFL® Go Anywhere na www.toeflgoanywhere.org.

O ETS
V ETS (Educational Testing Service) presadzujeme kvalitu a rovnoprávnosť vo vzdelávaní ľudí na celom svete pomocou hodnotenia založeného na precíznom výskume. ETS poskytuje štandardizované programy pre jednotlivcov, vzdelávacie inštitúcie a štátne organizácie, sprostredkuje certifikáty pre učiteľov, vzdelávanie v anglickom jazyku pre základné, stredné aj vysoké školy, realizuje výskum v oblasti vzdelávania a tvorí analýzy a strategické materiály. ETS bola založená v roku 1947 ako nezisková organizácia, ktorá dnes vytvára, zabezpečuje a hodnotí viac ako 50 miliónov testov ročne – vrátane testov TOEFL® a TOEIC ®, GRE® testov a hodnotenia The Praxis Series ® – vo viac ako 180 krajinách sveta v približne 9 000 lokalitách. www.ets.org 

SOURCE TOEFL

Most Popular

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Copyright © 2015 A Daily News.

To Top