Vatreni vikend: Bradarić, Kalinić ili Kramarić?

19,55%
Andrej Kramarić
75,96%

Ukupno glasova: 312

Lovre Kalinić (Gent) – branio od početka do kraja susreta u kojemu je Gent kod Standarda iz Liegea odigrao 1:1.Danijel Subašić (Monaco) – u remiju Monaca kod Bastije (1:1) odigrao cijelu utakmicu.Ivan Vargić (Lazio) – Lazio je pobijedio kod Empolija 2:1, a Vargić je ostao među pričuvama.
Vedran Ćorluka (Lokomotiv) – rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) – odigrao cijelu utakmicu kod Augsburga, koju su Apotekari dobili rezultatom 3:1.Marin Leovac (PAOK) – nije kandidirao za domaći dvoboj s Verijom u Solunu (4:0).Dejan Lovren (Liverpool) – Liverpool ovaj vikend nije nastupao u FA Kupu.Matej Mitrović (Bešiktaš) – nije bio u Bešiktaševom kadru za domaću pobjedu nad Akhisarom (3:1). Josip Pivarić (Dinamo) – u pobjedi nad Slaven Belupom na Maksimiru (1:0) odradio svih 90 minuta.Gordon Schildenfeld (Dinamo) –  nije nastupio u domaćem susretu Dinama protiv Slaven Belupa (1:0).Ivan Strinić (Napoli) – Napoli je u gostima pobijedio Chievo 3:1, a Strinić je ostao na klupi za pričuve.Domagoj Vida (Dynamo Kijev) – ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) – igrao od početka do kraja utakmice u gostujućoj pobjedi Atletica kod Sportinga iz Gijona (4:1).

#Croatia striker Andrej #Kramaric comes off the bench to score both @achtzehn99 goals against @sv98 (2:0)!#BeProud #Vatreni https://t.co/LpTsNFfyNF
— HNS | CFF (@HNS_CFF) 18. veljače 2017.
Domagoj Antolić (Dinamo) – igrao cijeli domaći dvoboj Dinama i Slaven Belupa, u kojemu su Modri slavili 1:0.Milan Badelj (Fiorentina) – u porazu svoje momčadi kod Milana (2:1) igrao od 71. minute, zamijenivši Chiesu.Filip Bradarić (Rijeka) – u sadržajnom okršaju kod Osijeka i pobjedi Rijeke 3:2 sudjelovao do 88. minute, kada je mjesto prepustio Malešu, a u 18. minuti asistirao je Gavranoviću za vodeći pogodak.Marcelo Brozović (Internazionale) – zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu kod Bologne i pobjedu 1:0.Ante Ćorić (Dinamo) – igrao do 62. minute ogleda Dinama i Slaven Belupa (1:0), kada ga je zamijenio Šitum.Mateo Kovačić (Real Madrid) – zaigrao u početnoj postavi Real Madrida na stadionu Santiago Bernabeu protiv Espanyola (2:0), zaradio žuti karton, a u 61. minuti zamijenio ga je Casemiro.Luka Modrić (Real Madrid) – nije bio u kadru za domaću pobjedu Kraljeva nad Espanyolom 2:0.Ivan Perišić (Internazionale) – odigrao svih 90 minuta u Interovoj minimalnoj pobjedi na gostovanju kod Bologne (1:0).Ivan Rakitić (Barcelona) – igrao cijeli domaći dvoboj s Leganesom u kojemu je Barcelona slavila rezultatom 2:1.Marko Rog (Napoli) – s klupe za pričuve pratio gostujuću pobjedu Napolija kod Chieva (3:1).

#Croatia striker Nikola Kalinić scores, while Mario Pašalić makes an assist as @acmilan defeats @acffiorentina 2:1!#BeProud #Vatreni https://t.co/iEMqLepnGM
— HNS | CFF (@HNS_CFF) 19. veljače 2017.
Duje Čop (Sporting Gijon) – u porazu Sportinga u Gijonu od Atletico Madrida (4:1) igrao od 84. minute, kada je zamijenio Gomeza.Nikola Kalinić (Fiorentina) – jedini strijelac Viola u porazu na gostovanju kod Milana (2:1). Precizan je bio u 21. minuti na ubačaj Chiese te je odigrao cijelu utakmicu.Andrej Kramarić (Hoffenheim) – u 50. minuti dvoboja Hoffenheima i Darmstadta (2:0) ušao u igru umjesto Demirbaya te s dva pogotka osigurao sva tri boda domaćoj momčadi. Drugi je pogodak postigao iz kaznenog udarca.Mario Mandžukić (Juventus) – Stara dama pobijedila je pred svojim navijačima Palermo 4:1, a Mandžukić nije imao pravo nastupa zbog žutih kartona.Marko Pjaca (Juventus) – odradio svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Juventusa nad Palermom 4:1.
(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)